,

Líbí? Sdílej Batmanovi letenky:

Skupinové letenky pro více osob: hromadné letenky pro skupiny se slevou / bonusem od letecké aliance

Levné letenky » Skupinové letenky pro více osob: hromadné letenky pro skupiny se slevou / bonusem od letecké aliance
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu:
Datum návratu:

Hledáte nějaké zajímavé slevy v případě, že vás chce letecky cestovat více pohromadě? V tom případě jsou zde skupinové letenky pro více osob. Zpravidla těchto výhod využívají firmy a cestovní agentury, ale občas na skupinovou slevu dosáhnou i soukromé osoby. Přestože ne vždy jsou slevy u skupinových letenek dostupné, rozhodně doporučujeme nejdříve vyzkoušet nezávaznou rezervaci letenky přes výše uvedený objednávkový formulář a ověřit si dostupnost vybraných letů. V případě, že sháníte co nejlevnější letenku pro skupinu více osob, podívejte se do akčních nabídky letenek od nízkonákladových leteckých společností zda neobsahují vámi preferované nabídky. Sleva u skupinové rezervace však nemusí být vždy tak vysoká, aby předčila běžně nalezenou letenku přes rezervační formulář. Zkuste tedy provést nezávaznou objednávku letenky na vybrané letiště, můžete si také zároveň sjednat výhodné cestovní pojištění, případně i ubytování v blízkosti příletového letiště. 

 

Co je však nejdůležitější je především fakt, že i když nedosáhnete na slevu za "hromadnou letenku", stále na početnější skupině můžete ušetřit slušnou částku. Jak? Jednoduše seberete tzv. "míle" od letecké společnosti z příslušné aliance. Naprostá většina velkých aerolinek je v alianci, která sdružuje další takové dopravce a letenky od členů aliance vám přičítají body na "mílový účet" za každou rezervovanou / objednanou a koupenou letenku, za což si můžete vybart zajímavé odměny a obvykle i letenky zdarma do vybraných destinací, případně zajímavé letecké zážitky (cesta kolem světa letecky úplně zdarma atp.). Sbírat míle u hromadných letenek může být zábavné...:)

Letenky pro skupiny 10 a více osob

Žádost o skupinovou letenku je možné podat pouze v případě, že poletí 10  a více osob najednou.  Ceny skupinových letenek závisí na aktuálním stavu volných míst v letadle.
Díky konkurenci mezi nízkonákladovými leteckými společnostmi jsou dnes oblíbené také levné jednosměrné letenky s otevřeným návratem, respektive bez...
Hledáte nabídku výhodných rodinných letenek se slevou pro rodiče či děti? V aktuálních nabídkách letenek od světových leteckých společností sice takové...
 
Odlet: PardubicePřílet: Londýn1102.36 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: PardubicePřílet: Londýn1372.56 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: BratislavaPřílet: Niš1421.03 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: PrahaPřílet: Brusel1469.24 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: PrahaPřílet: Londýn1571 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: OstravaPřílet: Milán1604.98 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: PrahaPřílet: Kodaň1800 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: PrahaPřílet: Brusel1800 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: BerlínPřílet: Barcelona1929.12 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Mrkněte na obsáhlou nabídku akčních letenek do celého světa!