,

Líbí? Sdílej Batmanovi letenky:

Letenky pro děti s asistencí - létají malé děti bez doprovodu rodičů?

Levné letenky » Letenky pro děti s asistencí - létají malé děti bez doprovodu rodičů?
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu:
Datum návratu:

Pokud cestujete s miminkem či malým dítětem letadlem, platí pro leteckou dopravu trochu jiná pravidla vzhledem k různým leteckých společnostem. V případě rezervace letenky zde na webu budete po úspěšné objednávce ihned vyrozuměni emailem o důležitých informacích a dále se můžete na cokoli dalšího zeptat. Ceny letenek pro "infanty" jsou obvykle velmi nízké (v řádu desetiny ceny běžné letenky), ale dítě nemá vlastní místo v letadle a jmusí tedy letět v doprovodu dospělé osoby (rodič či asistent). Pokud je dítěti více než 6 měsíců může může mít již "vlastní letenku" a tím i místenku v letadle. Cestování s dětmi nemusí být komplikované pokud dokážete předvídat různé situace a být na ně připraveni. Navíc pro děti jsou zde k dispozici levné letenky a doprava na cílové letiště včetně cestovního pojištění do zahraničí a případného ubytování vás tak vyjde levněji...

 

Pokud potřebujete nechat o samotě cestovat své odrostlé dítě, je potřeba na základě platné rezervace letenky vyjednat asistenci nejlépe ihned na základě emailu, který vám dojde. Letecké společnosti v tomto svůj personál (letušky, stevardy i piloty) dostatečně školí a není tedy problém dojednat například bezpečné "předání dítěte" někomu s konkrétním popisem na příletovém letišti. V takovém případě je nutné sepsat formulář, který vám pošleme elektronicky a kde musíte uvést do jakých rukou bude dítě na letišti příletu předáno pracovníky letecké společnosti. Více informací o letenkách pro děti s potřebou asistence či možnostech létání miminek a malých dětí dopravními letadly se dozvíte od prodejce letenek Královna a Student Agency an základě platné objednávky letu přes uvedený rezervační formulář.

Cestujeme letadlem s miminkem / dítětem

 

  • Pokud máte dítě na klíně, domluvte se s cestujícím před vámi, aby vás upozornil, až si bude chtít sklopit sedadlo.
  • Dítěti oblečte bavlněné body bez rukávů, tenké bavlněné dupačky (nebo kalhoty a ponožky) a lehké bavlněné tričko s dlouhým rukávem. Do letadla vezměte dítěti i lehkou přikrývku a teplejší ponožky, pro případ většího chladu.
  • Dítě je nejlepší přebalit těsně před odletem na letišti. „Dojde-li na věc“ během letu, nebojte se požádat o pomoc letušku. Toalety v letadle nejsou příliš velké, ale pro přebalení postačí. Výborně se vám bude hodit jednorázová papírová podložka, kterou položíte pod dítě, a navlhčené ubrousky na utření zadečku.
  • Pokud dítě kojíte, bez obav ho nakrmte. Láhev s mlékem vám ohřeje personál letadla.
  • Pozor u bezpečnostní kontroly! – kočárek s miminkem musí projít rentgenem, měl by se tedy vejít do rámu. Jinak bude nutné kočárek kontrolovat ručním skenerem.
  • Rodiny s dětmi jsou při nástupu do letadla zpravidla odbavovány přednostně. Nemusíte se tak bát, že budete se svými dětmi čekat v dlouhých frontách.
  • S malými dětmi plánujte lety na dobu jejich spánku, ideálně přes noc.
  • Některé společnosti mají pro děti různé pozornosti - zejména u delších letů - společenské hry, palubní deník, plyšové hračky, dětský televizní kanál, hry nebo audio knihy.
  • Nepříjemné praskání v uších nebo bolest hrozí při vzletu a přistání. Tlak v dětských ouškách regulujte nejlépe kojením, lahví s pitím nebo dudlíkem. Pokud dítě pohybuje čelistí, je tlak snesitelnější. U starších dětí pomůže bonbon nebo žvýkačka.

 

Hledáte levné letenky z Německa na světová letiště, protože odlety z Prahy, Brna, Bratislavi či Vídně nebo Londýna nejsou tak finančně výhodné? Pakliže...
Hledáte nějaké zajímavé slevy v případě, že vás chce letecky cestovat více pohromadě? V tom případě jsou zde skupinové letenky pro více osob. Zpravidla...
 
Odlet: PardubicePřílet: Londýn1102.36 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: PardubicePřílet: Londýn1372.56 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: BratislavaPřílet: Niš1421.03 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: PrahaPřílet: Brusel1469.24 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: PrahaPřílet: Londýn1571 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: OstravaPřílet: Milán1604.98 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: PrahaPřílet: Kodaň1800 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: PrahaPřílet: Brusel1800 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Odlet: BerlínPřílet: Barcelona1929.12 Kčpodrobnosti & rezervace letenky
Mrkněte na obsáhlou nabídku akčních letenek do celého světa!